Адреса: Миколаїв, вул. 1-а Слобідська, 122
Тел: +38 (0512) 45 40 04
Факс: +38 (0512) 45 40 04

Email: mkhp@mkhp.com.ua

Основні напрямки діяльності

Перевалка зерна

Три суміжні залізобетонні зерносховища силосного типу для зберігання до  60 тис. тонн зерна з зерносушаркою, обладнанням з перевалки із залізничного та автомобільного транспорту і навпаки.

Транспортно-експедиційні послуги

Комплекс дій, що дозволяють здійснити перевезення в мінімальний термін з найбільшою вигодою для замовника

Вигідне розташування

Миколаївський комбінат хлібопродуктів входить до групи компаній OREXIM. Розташований в південній частині міста Миколаєва в трьохстах метрах від лівого берега річки Південний Буг, що утворює з Дніпром при впаданні в Чорне море Дніпробугский Лиман.

Відстані до ключових географічних точок:

  • + 5 км до станції Миколаїв вантажний;
  • + 70 км до міста Херсон і 80 км до Херсонського порту;
  • + 130 км до міста Одеса і 160 км до Одеського порту.

У безпосередній близькості від комбінату (300-500м) розташовані причальні стінки (навантажувально-розвантажувальний термінал) Миколаївського морського торгового порту. Використання Компанії саме в цілях зернового складу і місця перевалки в порт є досить перспективним зважаючи на наявність вільних місць для розширення складських потужностей і наявності порту, особливо зважаючи на будівлі у галереї відвантаження зерна і продуктів переробки безпосередньо в порт.

50 років на варті якості

Наша команда

Новини

Чорноморський Банк Торгівлі та Розвитку виділяє Групі компаній OREXIM кредит в 31 млн євро

Відповідна інформація була опублікована сьогодні на офіційному сайті Банку (http://www.bstdb.org/news-and-events/press-releases/press-releases_4405.htm). Дане фінансування буде направлено на реконструкцію і модернізацію Миколаївського комбінату хлібопродуктів, провідного підприємства півдня України, що входить до складу Групи компаній OREXIM. Мета розвитку підприємства – створити один з найбільш успішних комплексів по перевантаженню зернових, бобових і олійних культур і ...

Зв'язок з нами