Адреса: Миколаїв, вул. 1-а Слобідська, 122
Тел: +38 (0512) 45 40 04
Факс: +38 (0512) 45 40 04

Email: mkhp@orexim.com.ua

Зерновий термінал

Зерновий термінал

Елеваторний комплекс складається з трьох суміжних залізобетонних зерносховищ силосного типу для зберігання до 60 тис. тонн зерна із зерносушаркою, устаткуванням по перевалці із залізничного і автомобільного транспорту і назад.

На сьогодні фактичні об’єми елеваторного комплексу по прийманню складають до 3500 тонн (а/м транспортом) і 1300 тонн (залізничним транспортом); по відвантаженню: 5500 тонн (а/м транспортом) і 1300 тонн (залізничним транспортом).

Елеватор надає увесь комплекс послуг із складського зберігання зерна : прийом, сушку, підробку (сепарація) і зберігання зерна для подальшої переробки, кондиціонування зерна, перевантаження зерна, лабораторні дослідження зразків.

Треба відмітити, що в Компанії в цілому і на елеваторному комплексі зокрема функціонує дві сертифікованих автовагових, За планом, приймання зерна на елеваторі робиться на двох точках автомобільними розвантажувачами і двох точках приймання зерна з вагонів-зерновозів. За планом, відпуск зерна на автомобільний транспорт проводиться з 4-х точок. Очищення зерна від засміченості проводиться з використанням сепараторів A1- БИС- 100. Зерно сушиться за допомогою сушарки ДСП- 32 ВІД, працюючою на природному газу.

Співпраця

Використання Компанії саме в цілях зернового складу і місця перевалки в порт є досить перспективним зважаючи на наявність вільних місць для розширення складських потужностей і наявності порту, особливо зважаючи на будівлі у галереї відвантаження зерна і продуктів переробки безпосередньо в порт.